Uroda w Sanatorium

Uroda w Sanatorium

Wiecznie młodzi

URODA W SANATORIUM ZNP W CIECHOCINKU


Korzystanie z Sanatorium ZNP w Ciechocinku wiążę się u większości z Państwa z kilkunastodniowym pobytem. Nie można w takiej sytuacji zapomnieć, o tym jak ważne jest nasz wygląd i siły witalne. Dlatego w naszym ośrodku możecie Państwo skorzystać z profesjonalnych usług osób, które dbają o wygląd zewnętrzny naszych kuracjuszy.
W naszym sanatorium znajduje się:

Solarium i Sauna

Opis

Dla Państwa wygody w naszym sanatorium przygotowaliśmy pomieszczenie z solarium. Oczywiście w ogrodzie, w sloneczną pogodę, można korzystać z bezpłatnych kąpieli słonecznych. Istnieje możliwośc skorzystania z sauny w cenie 10 zł/godz.

Wskazania

  • Poprawia nastrój, szczególnie jesienną i zimową porą
  • Wzmacnia układ odpornościowy

Działanie

  • Pobudza w skórze produkcję naturalnego pigmentu - melaniny
  • Dzięki promieniom ultrafioletowym w skórze powstaje witamina D

Fryzjer

Opis

Gabinet fryzjerski w Sanatorium ZNP to miejsce gdzie możecie Państwo zadbać o urodę. Zakład prowadzony jest przez byłego mistrza, znawcę sztuki fryzjerstwa. Serdecznie zapraszamy.

Wskazania

  • W gabinecie fryzjerskim Sanatorium ZNP znajduje się ciekawa wystawa dotycząca historii fryzjerstwa. Przez lata zgromadzono sporo eksponatów, które można obejrzeć w zakładzie. Przy okazji dbania o swoją fryzurę zapraszamy do poznania tych ciekawostek.

Działanie

  • Świetna okazja by przed wyjściem na dancing czy spacer po Ciechocinku przejść małą metamorfozę.

Gabinet kosmetyczny

Opis

To przyjazne i kameralne miejsce powstało z myślą o ludziach pragnących poprawić nie tylko swoją urodę wydobywając z niej naturalne piękno, ale także poszukujących wyciszenia oraz regeneracji. 

Wskazania

  • Oferujemy Państwu zabiegi z dziedziny kosmetyki pielęgnacyjnej i leczniczej dla twarzy i całego ciała, zabiegi upiększające dłoni, stóp, podkreślające atuty urody np. makijaż permanentny

Działanie

  • Do korzystania z naszych usług zapraszamy zarówno Panie jak i Panów, w każdym wieku. Dobierzemy odpowiednie dla Państwa zabiegi, które nie tylko poprawią urodę, ale i zdecydowanie polepszą samopoczucie.