Towarzyskie, Dancing

Towarzyskie, Dancing

Dancing, Kawiarnia, Wycieczki

Kawiarnia i Dancing w Sanatorium ZNP w Ciechocinku

Kawiarnia Magia Cafe

Opis

Kawiarnia Magia Cafe zaprasza na filiżankę pysznej kawy lub chłodzącego napoju. Wieczorem restauracja kusi tańcami i przyjemną dla ucha muzyką. Serdecznie zapraszamy zarówno kuracjuszy Sanatorium ZNP jak i osoby spoza ośrodka.

Wskazania

  • Serdecznie zapraszamy do przyjemnego spędzenia czasu. Kawiarnia daje możliwość degustacji smacznej kawy w miłym towarzystwie, wieczorami zapraszamy na dancingi, koncerty i inne wydarzenia kulturalne. Wszystko do Państwa dyspozycji pod dachem Sanatorium ZNP w Ciechocinku.

Działanie

  • Poprawia humor
  • Pomaga miło spędzić czas

Wycieczki

Opis

W Sanatorium ZNP w Ciechocinku możecie Państwo skorzystać z wielu wycieczek. Zwiedzić można zarówno sam Ciechocinek jak i okoliczne miejscowości. Organizowane są także wyjazdy do Torunia lub innych większych miast. Program wycieczek ustalany jest na bieżąco podczas Państwa pobytu.

Wskazania

  • To doskonała propozycja dla osób których pasją jest poznawanie nowych miejsc i osób. Zapisy prowadzone są w Sanatorium ZNP. O szczegóły prosimy pytać w recepcji.

Działanie

  • Liczne i niezapomniane przeżycia pozostają z nami na zawsze. Podróż w miłym towarzystwie pomaga zadbać o odpowiednią dawkę humoru.